Alternatif Site Adreslerimiz:

Teras Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev ortamında yada kapalı odalar içinde yaşadığımızı düşünürsek nefes almak, temiz havalardan faydalanmak artık bir ihtiyaç haline gelmekte. Bunun için ilk etapta balkon, bahçe veya terasa çıkarız. Eğer evimizde bir teras varsa bu şansımızı iyi bir teras dekorasyonu ile tamamlayabiliriz. Şehir ortamında yaşıyanlar için günün stresinden uzaklaşmak için teras ortamı terapi gibi. Bu bakımdan terasınızı kendi kişisel zevkiniz ve hayal gücünüzle dekore edebilirsiniz. Yazın açık havalarda havadar mekan, kışın ise kış bahçesi olarak kullanılabilir.Eğer terasınız manzaraya bakıyorsa kışın, büyük cam pencere tarzı dekorasyonla ile bütünleştirip manzarayı doğal haliyle seyredebilirsiniz. Örneğin yağmur veya kar yağdığı zamanlarda...

teras dekorasyon örnekleri

Teras için mobilya seçiminde, mobilyanın sağlam dış mekan koşullarına dayanıklı olmasına dikkat etmekte fayda var. Teras dekorasyonu için mobilya seçiminde yapılan en büyük hatalardan biri mobilyayın yaz konsepti olarak olarak algılanmasıdır. Bu yanlış algıdan dolayı ahşap ya da plastik gibi yanlış seçimler yapılabilmektedir. Oysa ki doğru tercihlerle 4 mevsim terasınızın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu tür dekorasyonlarda tik ağacını tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilya seçiminde bir diğer önemli detay, mobilyanın rahat ve ferah olmasıdır. Uzanmak için kanepe, minderler gibi... Özellikle yazın işe yarıyacak olan tente, şezlong, hamak, sallancak, şemsiye gibi eşyaların terasımızda bulunmasında fayda var. Teras dekorasyonu için bulunması gereken demirbaşlardan biri de, arkadaşlarınıza ikramda bulunacağınız masa ve bir kaç sandalyedir.

Teras denilince akla gelen en önemli özellik, terasın huzurlu bir ortama sahip olmasıdır. İşte bu noktada doğadan faydalanmakta yarar var. Sevdiğiniz bitkilerle uğraşabileceğiniz bahçe gibi. Eğer mekanınız daha büyük ise görsel açıdan mini bir havuz yada yüzme havuzu ile de tamamlayabilirsiniz.

teras dekorasyonu

teras dekorasyonu

teras balkon dekorasyonu

teras dekorasyonu modelleri

teras dekorasyon

teras

teras tasarımı

teras dekorasyonu

teras dizayn


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Teras Dekorasyonu