Alternatif Site Adreslerimiz:

Bahçe Mobilyaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bahçenizinde dekor düzeni yapmadan önce ne istediğinizi bilmelisiniz.Ne istediğinizi bildiğinize inanıyorsanız , alıcağınız ürünlerin dayanıklılığına önem vererek seçim yapabilirsiniz.Bahçenizde kullanıcağınız malzemelerin ahşap mı yada plastik mi olucağına karar vererek dekorasyona devam edin.

Bahçe mobilyalarında ahşap tercih ederseniz tik,iroko veya rattan yapılmış mobilyalar seçerek kötü hava şartlarının etkilerinden mobilyalarınızı koruyabilirsiniz.Tik bazı ülkeler tarafından korunmaya alınmış bir ağaç türüdür.Kereste haline gelebilmesi için 30 sene gereklidir.Kötü ve zorlu hava koşullarına dayanabilen bir ağaç özelliği taşımaktadır.Ekvotaral bölgelerde yetişen Tik çeşitli bahçe mobilyalarında kullanılır.Tik, bahçe mobilyalarında ayrı bir imaj görüntüsüne sahiptir.

bahçe mobilyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Bahçe ve dış cephe mobilyalarında kullanılan diğer bir malzeme ise bambulardır.Kullandıkça eskiyen bir yapısı olan bambu mobilyaları , ilerleyen zamanlarda zımpara gerektirebilir.Tabi ki zımpara yapıp yapmamak sizin tercihinizdir.

Renkli bir bahçe mobilyalarına sahip olmak isterseniz plastik mobilyaları tercih edebilirsiniz.Dayanıklık derecesi yüksek olan plastik mobilyalar,bahçenize farklı bir hava katabilir.Bu mobilyalar kötü hava şartlarından da etkilenmez.Ahşabın doğal görüntüsünden vazgeçemiyorsanız rattan dekore edilmiş plastik mobilyalar tam size göre olabilir.

Mobilya seçimini yaptıktan sonra , kullanışlı bir bahçeye sahip olmak istiyorsanız bahçe şemsiyesi edinmelisiniz.Şemsiye ayakları ve şemsiye kumaşı en çok dikkat etmeniz gereken alanlar olmalıdır.

Hamak ve minderiniz hazır ise artık bahçenizin keyfini sürme zamanı gelmiştir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Bahçe Mobilyaları