Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyo Aydınlatma Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyo Aydınlatma Modelleri

Evin diğer her alanında olduğu gibi banyoda da aydınlatma oldukça önemlidir. Genellikle aydınlık bir ortam olsa da, banyo yaparken, özellikle küvette dinlenirken loş bir ışığa ihtiyaç duyarız. O nedenle banyoda ayarlanabilir elektrik anahtarı kullanmak önemli bir detay. Banyo aydınlatma modellerine baktığımızda ise klasik tavan aydınlatmalarının yanı sıra, apliklere de rastlıyoruz. Banyo dolabının yakınlarında konumlandırılan bu aplikler, tıraş, makyaj gibi fazladan ışık gereken zamanlarda çok işe yarıyor. Banyo dekorasyonunda önemli bir detay olan banyo aydınlatma modelleri için ekonomik seçenekler arayanları çeşitli dekorasyon mağazalarına göz atmalarını öneriyoruz. Ayrıca son dönemde led tablo ve aydınlatmalar da sıkça tercih ediliyor.

banyo aydınlatma avize

Sponsorlu Bağlantılar

Odalarınızı ışıkla dekore eden IKEA, banyo dekorasyonu için de birçok farklı seçenek sunuyor. Güzel tasarımlı, kullanışlı, şık ve kaliteli seçenekleri ile banyolarınızı güzelleştiren mağazanın her bütçeye uygun aydınlatma seçenekleri bulunuyor.

Banyo aydınlatmaları arasında özel tasarım konsept ürünler de dikkatimizi çekiyor. Banyonun büyüklüğüne göre, banyo duvarlarına monte edilen dikey aydınlatmalar da oldukça şık ve lüks bir görünüm yaratıyor. Banyonuzu aydınlık bir alana dönüştürmek istiyorsanız, tavan aydınlatmasının yanı sıra, duvarda ya da banyo dolaplarında da aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Banyo aynasının hemen üzerine konumlandıracağınız bir led aydınlatma, fazladan ışığa ihtiyaç duyduğunuz anlarda size fayda sağlayacak. Yer lambaları, sarkıtlar, aplikler ve klasik banyo avizeleri en çok tercih edilen banyo aydınlatma modelleri arasında yer alıyor.

banyo aydınlatma modelleri

modern banyo aydınlatma

banyo aydınlatmaları

modern banyo aydınlatma modelleri

banyo aydınlatma aplik modelleri

banyo ayna aydınlatma modelleri

banyo aydınlatmaları

banyo led aydınlatma modelleri

banyo aydınlatma örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Aydınlatma Banyo Aydınlatma Modelleri