Alternatif Site Adreslerimiz:

Oturma Odası Avize Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Avize sizin için sadece salonda bir anlam ifade ediyorsa, bir hayli yanılıyorsunuz. Çünkü çocuk odasından oturma odasına kadar avize seçimi, mekanın tarzı açısından oldukça önemlidir. Salonda tercih ettiğiniz o gösterişli avizeler yerine, oturma odanızı dekore ederken daha modern, göz yormayan ve daha dekoratif modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Oturma odalarında genellikle sarkıt avize modelleri tercih ediliyor. Cam görünümlü ama renkli, mekanı aydınlatmak için birden fazla aydınlatması olan avizeler, oturma odası için iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Oturma odanızda modern bir görüntü oluşturmak isteyenler için, taşlı, gösterişli, payetli, pullu avizelerden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz. Onun yerine, tek renk ya da renkli, ama mutlaka modern, biraz daha sade bir görüntüsü olan modelleri tercih etmelisiniz. Oturma odası avize seçimi yaparken, model seçiminde mutlaka oturma odanızın dekorasyon tarzı ve renklerini de dikkate alın. Açık renklerde bir dekorasyonunuz varsa, canlı bir renk ile mekanı hareketlendirebilirsiniz. Ayrıca çok zıt renkler de bir araya geldiklerinde ortaya çok hoş işler çıkabilir.

Oturma odası avize modelleri için kırmızı, yeşil, mavi, pembe gibi belirgin renkleri tercih edebilirsiniz. Oturma odanızdaki siyah köşe koltuğu değiştirmek yerine onu kırmızı bir avize ile tamamlayarak farklılık ve yenilik yaratabilirsiniz. Bu iyi bir seçenek gibi görünüyor. Bu kadar iddialı olamayacağınızı düşünüyorsanız, pudra rengi, bej rengi, ten rengi gibi soft ama hoş ve dikkat çekici renkleri de yine avize seçiminde tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma Odası Avize Modelleri

oturma odası için avize modelleri

oturma odası avize modelleri

oturma odası için modern avize modelleri

oturma odası modern avizeler

oturma odası için avizeler

oturma odası için sarkıt avize modelleri

avize modelleri

oturma odası avize modeli

modern oturma odası avizeleri

oturma odalarına avize

oturma odası avize


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Aydınlatma Oturma Odası Avize Modelleri