Alternatif Site Adreslerimiz:

Aplik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aydınlatma ürünlerine baktığımız zaman birçok alternatifin hizmetimizde olduğunu görebiliriz. Son zamanlarda gitgide popüler olan duvar dekorasyonunda kullanılan aydınlatmalar da beğeni kazanarak, kullanılmaya başlanmıştır. Duvar dekorasyonu için kullanabileceğiniz, evinizin geneline hitap eden aplik modelleri yepyeni tasarımlar ile evinizi yenilemeye geliyor.

Aplik modelleri uzun süredir hayatımızın bir parçası olan aydınlatma sistemidir. Son zamanlarda kullamında artış vardır. Kullanım alanlarına baktığımızda: yatak odası, salon, koridor, banyo gibi çeşitli odalarda bu apliklere rastlamak kaçınılmaz. Üstelik sadece dekoratif olarak değil, kullamın bakımından da işe yaramaktadır. Banyoda ayna kenarlarında bulunan aplik modelleri, görüşünüzü daha da açık hale getirecektir. Ayna karşısında böylece daha verimli vakit geçirmek mümkün olacaktır.

aplik modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Aplik modelleri loş bir hava yaratmak için idealdir. Dekoratif kullanımı bu yönde ön plana çıkmaktadır. Dilenirse evin çeşitli alanlarında kullanılabilir.

Modellere baktığımız zaman aplikler klasik ve modern tarzda satışa sunulmakta. Sade modellerin yanı sıra ilginç olarak tabir edebileceğimiz modeller de vardır. Biraz farklılık yaratmak istiyorsanız, bu ilginç aplik modellerinden yardım alabilirsiniz.

modern aplik modelleri

aplik modelleri

aplik modelleri

ilginç aplik modelleri

aplik

aplik tasarımları

aplik örnekleri

klasik aplik modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Aydınlatma Aplik Modelleri