Alternatif Site Adreslerimiz:

Bebek Odası Aydınlatması

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aydınlatma için farklı farklı, birçok alternatif bulunmakta. Doğrudan, dolaylı, tavandan, yerden aydınlatma gibi... Bize kalan sadece odaya uygun, bir ışık kaynağı seçmek. Bu ışık kaynağını sadece tavandan veya yerden diyerek sınırlamak yanlış. Ta ki odanın iyi aydınlandığını ve ihtiyaçlarınıza cevap verdiğini düşündüğünüz kadar aydınlatma öğeleri kullanılabilir.

Bebek odası aydınlatması için daha tedbirli olmak gerekli. Alacağınız aydınlatma ürününün kaliteli olduğuna kanaat getirdikten, sonra ürünün dış görünümüne önem vermeniz daha doğru olacaktır. Birde ihtiyaçlarınıza cevap vermesi önemlidir. Bu detaylar bebek odası aydınlatması için dikkat etmeniz gereken öncelikli unsurlardır.

bebek odası aydınlatması

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek odası aydınlatması nasıl olmalı ve nelere dikkat edilmeli?

  • Bebek odası aydınlatması için tavandan aydınlatma ve en direk aydınlatma sistemi kullanılabilir.
  • Işık seviyesinin çok güçlü olmamasına dikkat etmelisiniz.
  • Aydınlatma kaynağının çok fazla ısı vermemesine dikkat etmelisiniz.
  • Bebek odası aydınlatması için alacağınız ürünlerin, oda konseptine uygun ve tasarım itibarıyla bebek odası ile örtüşen bir model olmasına özen göstermelisiniz.
  • Yeri geldiği zaman ayarlanabilir, yani dimmerli bir aydınlatma sistemi tercih etmelisiniz. Belirli zamanlarda bebeğinizi rahatsız etmemek için çok kullanışlıdır, bu tercih. Ama tasarruflu ampüller için dimmerli aydınlatma pek de kullanışlı değil, bilginiz olsun.
  • Bebek odası aydınlatması için yerden tavana çeşitli karakterler yansıtan, gece lambası türevi ürünler kullanılabilir. Böylece bebeğiniz daha rahat uykuya dalacaktır, hem de algısı daha da gelişecektir.
  • Tavandan aydınlatmada, ışığın direk göze çarpması engellenmelidir. Çünkü bebeğiniz, çoğunlukla sırt üstü yatacaktır ve direk göze çarpan ışık onu rahatsız edecektir.
  • Son olarak bebek odası aydınlatması için kablo, düğme ve ip gibi öğelerin yeteri kadar ulaşılamayacak seviyede olmasına dikkat etmelisiniz.

bebek odaları için aydınlatma

bebek odası aydınlatma


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Aydınlatma Bebek Odası Aydınlatması