Alternatif Site Adreslerimiz:

Yatak Odası Aydınlatması İçin Çözümler

Sponsorlu Bağlantılar

 

İlk etapta yatak odası aydınlatması için görünümden çok, işlevselliğe önem vermelisiniz. Nasıl mı? Mesala yatak odanızın, yeterli kadar aydınlık olmasına dikkat etmelisiniz. Yeterli aydınlatma seviyesi, yatak odasının daha geniş gözükmesine yardımcı olacaktır. Küçük odalar için kurtarıcı bir bilgidir bu. Yeterli aydınlatma seviyesi ayarlandıktan sonra ihtiyaçlara cevap veren aydınlatma unsurları tercih edilmeli. Kitap okuduğunuz zaman gözlerinizi rahatsız etmeyecek ve rahat görme sağlayacak bir abajur, komodin üzerine yerleştirilebilir. Yatağın sağ veya sol yanına ya da her iki yanına abajur yerleştirilebilir. Abajurun tasarımı, ışık seviyesini belirleyen bir etkendir. Yatak odanıza doğru ışığı verebilecek abajur seçmeniz daha mantıklı bir tercih olacaktır.

yatak odası aydınlatması

Yatak odası aydınlatması için seçtiğiniz aydınlatma ürünleri yeterli ama yine de kıyafet seçerken önünüze gölge düşüyor olabilir. Gölge nedeniyle, aradığınıza daha zor ulaşabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız, gardrop içi aydınlatma sistemleri yatak odası aydınlatması için seçilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

İşlevselliği hallettiniz mi? O halde yatak odası aydınlatması için dekoratif özellikli ürünlerde sıra. Gizli aydınlatma sistemleri yatak odanıza hem dekoratif hem de gizemli bir hava katacak. Modern bir görünüm yakalamak isteyenler için iyi bir tercih olacak bu gizli aydınlatma. Mesala bir alçıpan tavana monte edilen gizli aydınlatma tercihiniz arasında olabilir. Ya da tuvalet masası, şifonyer veya yatak altından süzülen gizli ışık, dekoratif görselliği ön plana çıkartabilir.

yatak odası aydınlatması

Yatak odası aydınlatması için yine dekoratif bir seçenek olan aplik kullanılabilir. Loş ışık seviyesi, yatak odanızda şöyle bir uzandığınızda size keyif verecektir. 

Belki tablo kullanımı sizin için önemlidir. Tablolarınızı aydınlatacak bir ışık sistemi ( tercihen loş ışık ) dekoratif yatak odası aydınlatması için projeniz arasında yerini alabilir.

yatak odası aydınlatmaları

yatak odası aydınlatma

yatak odası aydınlatma

yatak odası için aydınlatma

yatak odaları için aydınlatma


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Aydınlatma Yatak Odası Aydınlatması İçin Çözümler