Alternatif Site Adreslerimiz:

Modern Aydınlatma Teknikleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aydınlatma sistemleri iç ve dış dekorasyonda çok önemli bir yere sahiptir.Yeni çıkan modern ürünler , dekorasyonda ki görselliği üst seviyelere çıkartmıştır.Avizeler , gece lambaları , abajurlar ile evinizin içinde çok şık bir hava yakalayabilirsiniz.Görsellik olarak abajur ve avizeler büyük bir role sahiptir.Avizeler, özellikle salonlarınızda modern bir görüntüyü yakalamanızı sağlayacaktır.

Aydınlatmayı , evdeki ışık oranına göre ayarlamanız gerekmekte.Daha verimli bir ışık seviyesi istiyorsanız , bu kurala uymanız gerekir.Az ışık alan alanları , aydınlatma ürünleri ile normal bir ışık seviyesi yakalayabilir ayrıca modern bir görünüm elde edebilirsiniz.Avize modellerinin yanı sıra abajur modelleri ile istediğiniz aydınlatmaya ulaşabilirsiniz.Daha canlı , şık ve sıcak bir ortam için renkli aydınlatma ürünlerini seçebilirsiniz.

Evinizin içinden sonra aydınlatmanın etkin olduğu bir alanda , bahçelerdir.Bahçenizde kullanıcağınız abajur ,lambader vs. ürünler ile ,  güneş battıktan sonra bahçenizden keyif almaya başlayacaksınız.Bahçenizi aydınlattıktan sonra , akşamları da bahçenizi dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.Ayrıca oldukça şık bir tasarıma sahip olucaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı ve ilginç tasarımlara sahip yeni aydınlatma ürünleri gitgide ön plana çıkmayı başarmıştır.

Örnek modern aydınlatma modelleri  :

modern aydınlatma

modern aydınlatma

modern aydınlatma

modern aydınlatma 3

modern aydınlatma

modern aydınlatma 4

modern aydınlatma


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Aydınlatma Modern Aydınlatma Teknikleri