Alternatif Site Adreslerimiz:

Abajur Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kullanılan aydınlatma sistemleri ve aydınlatma elemanları büyük bir öneme sahiptir. Bir odanın doğru aydınlatılması demek, o odanın daha geniş izlenim uyandırması ve aynı zamanda odada yer alan eşyaların göze daha hoş gözükmesi demektir. Bu nedenledir ki, odalarda kullanılacak olan aydınlatma seviyesine ve aydınlatma elemalanlarına dikkat edilmeli.

Ev içerisinde birçok farklı aydınlatma ürününe yer verilmekte. Bunlardan biri olan abajur, sıklıkla karşılaşılan ve tercih edilen kullanışlı ve dekoratif aydınlatma elemanıdır. Abajur modelleri yatak odası, çocuk odası, salon, hol dekorasyonu için kullanılabilir. Komodin, şifonyer, dresuar veya bir sehpa üzerinde abajur modelleri konumlandırılabilir. Onu en iyi hissettiğiniz yere yerleştirmeniz en uygunu olacaktır.

Abajur modelleri, gözü yoran bir ışık yerine daha dinlendirici bir ışık yayarlar etrafa. Ev içerisinde asıl aydınlatma ürünü değil, yan aydınlatma ürünüdür. Asıl aydınlatmayı destekleyici görevi vardır. Demin belirttiğimiz dinlendirici özelliği ile loş bir ortam oluşturmak için de idealdir. Gözlerinizi dinlendirdiğinizde, yatak odasında kısa süreli uzandığınızda emin olun size huzur verecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

abajur modelleri

Abajur modelleri arasında sade tasarımlar bulabileceğiniz gibi ilginç ve yaratıcı modeller ile karşılaşmakta mümkündür. Ev dekorasyonu tarzınıza göre bir seçim yapmak, karar verirken sizi etkilemi bize sorarsanız. Alakasız bir seçenek, uyum sorununa neden olabilir.

Işık seviyeleri, abajurdan abajura farklılık gösterebilir. Abajurun başlığının tasarım ve malzeme cinsi olarak değişkenlik göstermesi, farklı aydınlatma seviyelerin açığa çıkmasına sebebiyet vermektedir. Yine burada kendi zevkiniz ve evinizin uyumunu ön planda tutabilirsiniz.

modern abajur modelleri

abajur modelleri

modern abajur modelleri

abajur

klasik abajur modelleri

abajur

klasik tarz abajur modelleri

abajur modelleri

abajur modeli

yatak odası abajur modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Aydınlatma Abajur Modelleri